Günlük taptaze baharatların ve yöresel ürünlerin sıcaklığı ile hizmet vermekteyiz. Şehir dışındaki müşterilerimizin talebi doğrultusunda, yöresel lezzetlerden ve memleket tatlarından uzak kalmamaları için sizlerin 7/24 hizmetindeyiz.

Biber salçasından sumağa, karabiberden kimyona, nar ekşisinden hakiki zeytinyağına, cevizli sucuktan zencefile kadar yüzlerce çeşit ürünüyle her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Hatay'ın tüm yöresel ürünlerini katkısız ve doğal olarak sizlere ulaştırmanın haklı guru ile çalışıyoruz.

Organik ürünleri geleneksel yöntemlerle lezzetlerini kaybetmeyecek şekilde hazırlıyoruz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun bir tıkla kapınıza kadar gelen taptaze organik ürünler ile muhteşem yemekler yapmak sizin de hakkınız.

İnternetten siparişleriniz müşteri temsilcimiz tarafından alındıktan sonra en hızlı şekilde hazırlamaya başlanır. Sizler için özel olarak paketlenen siparişleriniz doğadan sofranıza aracısız olarak ulaşmaktadır. Alanında uzman kadromuz ile her ürüne özel ambalajlarında hava almayacak sistemde ürünler itinayla kargolanmaktadır.

Tamamen doğal ve katkısız ürünler direk üreticiden, Türkiye'nin en taze baharat ve yöresel ürünleri maksimum kalite ile ulaşabilirsiniz.

Analiz raporları ve üretici izin belgeleri ile kalitesini kanıtlayan ve bu anlamda kurumsallaşmayı başarmış markamız, ülke geneline hizmet sunmaktadır.

Yöresel doğal ürünlerin en doğal haliyle sizin için üretip, en profesyonel gönderim yöntemi ile sizlere ulaştırıyoruz. Siz de Hatay'ın bu eşsiz lezzetlerini tatmak ve hayatınıza doğal bir dokunuş yapmak isterseniz hizmetinizdeyiz.